НА СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ ДО КЛАСУ ПРИЙШЛИ ГОСТІ 18 ДОРОСЛИХ А ДОШКІЛЬНЯТ У 6 РАЗІВ МЕНШЕ СКІЛЬКИ ВСЬОГО

ГОСТЕЙ ПРИЙШЛО

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.
1)18:6=3(д.)
2)18+3=21(г.)
Ответ:21 
Отвечает Досан Аманжол.
1)18:6=3(д.)-дошкiльнят.
2)18+3=21(г.)-всього гостей пришло.
Ответ:21 всього гостей прийшло.