З однієї ділянки зібрали 42 мішки цибулі,а здругої - 29.З другої ділянки зібрали на 715 кг цибулі

менше, ніж з першої. Скільки кілограмів цибулі зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Тиунова Ксюша.

1) 42 - 29 = 13 м  циб. зібрали більше з першої діл.

 

2) 715:13=55 кг циб. у одному мішку

 

3) 42*55=2310 кг циб. зібрали з першої діл.я 

 

4) 29*55=1595 кг циб. зібрали з другої діл.

 

===========================================