З двох міст одночасно на зустріч один одному вирушили два авто Швидкість одного з них 72 км г а

другого в1¹₈раза менша Якою буде відстань між автомобілями через 1³₁₀год післяпочатку руху якщо відстань між містами 272км

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Вадим.
1) 72: 1 1/8=72:9/8=72:9*8=64(км/год)- швидкість другого авто;
2) 72*1,3=93,6(км)- проїде одне авто;
3) 64*1,3=81,9(км)- проїде друге авто;
4) 93,6+81,9=175,5(км)- проїдуть разом два авто;
5) 272-175,5=96,5(км) - відстань між ними через 1,3год