За угодою завод мав випустити за тиждень 225 двигунів.2 перших дні тижня завод щодня випускав по 48

двигуніва наступних 3 дні по 50 чи виконав завод умови угоди?

Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Кристина.
1) 48*2=96 дв. - за перші два дні; 2) 50*3=150 дв. - за наступні три дні; 3) 150+96=246 дв. - випустив за 5 днів Відповідь: завод перевиконав план