Как решить задачу: На двобій зі Змієм Котигорошко добіг за 8 хв зі швидкістю 250 м/хв.Зворотний

шлях він подолав лише за 25 хв.На скільки метрів за хвилину зменшилася швидкість Котигорошка?

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Егор.
1) 8*250=2000 м расстояние
2) 2000:25=80 м/мин скорость обратно
3) 250-80=170 м/мин уменьшилась скорость
Отвечает Виноградов Георгий.
1)250·8=2000 м путь З.К.
2)2000:250=80м/мин скорость на обратном пути
3)250-80 =170м/мин -на столько м/мин уменьшилась скорость на обратном пути
Ответ: на 170 м/мин