івасик телесик пас на лузі гусей і кіз яких разом 45 голів і 130 ніг скільки гусей і кіз?!


Ответы на вопрос

Отвечает Катаева Олеся.
Х - гуси
(45 - х)  - козы
2х - ног у всех гусей
4*(45 - х)  = (180 - 4х)  - ног у всех коз 
Уравнение
2х + 180 - 4х = 130
- 2х = 130 - 180
- 2х = - 50
х = (-50) : (-2)
х = 25    гусей
45 - 25 = 20 коз
Ответ: 25 гусей;  20 коз