Розв"яжіть рівняння у-7/12=4 цілих 1/6


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Соня.
y- \frac{7}{12} =4  \frac{1}{6}  \\  \\ y- \frac{7}{12} =4  \frac{2}{12} \\  \\ y=4  \frac{2}{12} + \frac{7}{12} \\  \\ y=4 \frac{9}{12}  \\  \\ y=4 \frac{3}{4}

y- \frac{7}{12}y =4 \frac{1}{6} \\  \\ \frac{5}{12}y =\frac{25}{6}  \\  \\ y=\frac{25}{6} :\frac{5}{12} \\  \\ y= \frac{25*12}{6*5}  \\ y=10