Допоможіть будь ласка розв'язати задачу для оздоровчого табору закупили 120 кілограмів картоплі на

суму 960 грн а яблук купили 100 кг причому кг яблук у 2 рази дорожчий за кілограм картоплі На яку суму ви купили яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
                          Цена                        Количество          Стоимость
картофель           ?                               120 кг                  960 грн
яблоки              ? в 2 раза дороже       100 кг                      ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1) 960 : 120 = 8 (грн) - цена 1 кг картофеля;
2) 8 * 2 = 16 (грн) - цена 1 кг яблок;
3) 16 * 100 = 1600 (грн) - стоимость 100 кг яблок.
Выражение: 960 : 120 * 2 * 100 = 1600
Вiдповiдь: 1600 грн.