Ұзындығы 4 см, ені 3см артық тік төртбұрыштың периметрін мен ауданын табу


Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Кристина.
Енін табу үшін: 4+3=7
периметрі: (4+3)×2=14 см
ауданы: 4×3=12см (квадрат)