Перший коник скочив 10см а другий20см. на скільки см вище скочив другий ща першого


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Елизавета.
1) 20-10=10 (см)-другий скочив вище першого
Ответ: на 10 см другий скочив вище першого
Отвечает Яркова Юля.
20-10=10(см)
Ответ: на 10 сантиметрів другий коник підстрибнув вище ніж перший