Обчисліть значення a за формулою a =86-5b,якщо:1) b=17; 2)b=9


Ответы на вопрос

Отвечает Шувалова Ксения.
1) a=86-5*(17)
a=86-85
a=1
2) a=86-5*(9)
a=86-45
a=41