У господарки в трьох кошиках було 168 яєць.1/4 частина лежала в першому кошику,решта_порівну в

другому й третьому кошиках.Скільки яєць було в третьому кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Пильгуева Камилла.
168*   1/4=42- в первом кошике
(168-42):2=63- в третьем