Допоможіть мені завдання Розкласти числа на розрядні доданки 2384,2205,7070,7007


Ответы на вопрос

Отвечает Гольдман Ян.

2384=2000+300+80+4,

2205=2000+200+5,

7070=7000+70,

7007=7000+7