Коли моєму батькові було 31 рік, мені було 8 років, а тепер батько старше за мене вдвічі. Скільки

мені років?

Ответы на вопрос

Отвечает Ксеняк Тимур.
2*(8 + x) = 31 + x
16 + 2x = 31 + x
x = 31 - 16
x = 15 (лет) - прошло

Сыну сейчас: 8 + 15 = 23 (года)
Отцу сейчас: 31 + 15 = 46 (лет)

Ответ: 23 года.
Отвечает Иванникова Софья.
▪31-8=23 років батько старше за мене
▪23×2=46 рік батько
▪46-23=23 рік мене
_________
ответ:
▪Батько 46 років
▪менi 23 рік
_________