У парку-140 зелених насаджень. З них30-кущі,а решта-дерева.Посадили ще 2 ряди лип по 10 дерев у

кожному.Скільки всього дерев росте у парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пигарева Ксения.
140 - 30 = 110 - росло дерев у парку до саджання лип
110 + 2*10 = 130 - дерев росте у парку
Отвечает Поляков Даниил.
140 - 30 = 110 (др.) - росло дерев у парку до саджання лип 
110 + 2*10 = 130( др.) - дерев росте у парку
Відповідь:всього 130 дерев росте в парку