У ребусі A+A=BC , A•A=CB Різні букви відповідають різним цифрам , а однакові однаковим. Чому

дорівнює A+B+C ? Дуже потрібно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бурундукова Варя.
A = 9
B = 1
C = 8

A+A=BC
9+9=18

A*A=CB
9*9=81

A+B+C = 9+1+8 = 18