У двох мішках 90 жетонів для атракциону. відомо що в першому мішку 10 жетонів ніж у другому​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

40 жетонів

Пошаговое объяснение:

х- другий мішок

10+х -перший

10+х+х=90

х+х=90-10

2х=80

х=80:2

х=40

тобто,у другому мішку є 40 жетонів