Ціна акції спочатку знизилася на 10%, а пізніше ще на 10%. На скільки % знизилась початкова ціна

акціїї?

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Карина.

Ответ:

19%

Пошаговое объяснение:

Початкова ціна  100%

Після першого зниження

100% - 100*0,1=100-10=90%

Після другого зниження

90-90*0,1=81%

100-81=19%

Початкова ціна знизилась на 19%