48 ТЕНІСНИХ МЯЧИКІВ РОЗКЛАЛИ У МАЛІ СІТКИ ПО 6 МЯЧИКІВ У КОЖНУ А 15 ВОЛЕЙБОЛЬНИХ У ВЕЛИКІ СІТКИ ПО

3 У КОЖНУ. СКІЛЬКИ ВЬОГО СІТОК ВИЙШЛО?

Ответы на вопрос

Отвечает Метелёв Аким.
1) 48 / 6 = 8 (сіток) з тенісними м"ячиками
2) 15 / 3 = 5 (сіток) з волейбольними м"ячами
3) 8 + 5 = 13 (сіток) всього
Відповідь: 13 сіток всього вийшло.