Михайлик з'їв три четверті печива. Чому дорівнює відношення кількості печива, що залишилося, що

його з'їв Михайлик???

Ответы на вопрос

Отвечает Пальчиков Эдуард.

Все печиво приймаємо за одиницю.

1 - 3/4 = 1/4 (печива) залишилась

1/4 : 3/4 = 1/3 це відношення кількості печива, що залишилось до кількості з"їденого печива

Відповідь: 1:3.

або:

Все печиво це чотири чверті. (4/4)

Три чверті Михайлик з"їв. (4/4 - 3/4 = 1/4)

Одна чверть залишилася.

Отже, відношення  кількості печива, що залишилося, до кількості печива, що з'їв Михайлик дорівнює один до трьох

1/4 : 3/4 = 1/4 * 4/3 = 1/3