Для приготування розчинної кави використовують суміш кави по 500грн за кг і жолудів по 200грн за

кг.Ціна суміші 350грн за кг.Скільки кілограмів кави й скільки кілограмів жолудів міститься в 5 кг суміші?

Ответы на вопрос

Отвечает Филаткин Артём.

Ответ:

Відповідь: 2.5 кг кави і 2.5 кг жолудів

Пошаговое объяснение:

Нехай в 1 кг суміші буде Х кг кави, тоді жолудів буде (1-Х) кг

Складемо рівняння вартості 1 кг суміші:

500*Х+200(1-Х)=350

500*Х+200-200Х=350

500*Х-200*Х=350-200

300*Х=150

X=0.5 кг кави в 1 кг суміші.

Відповідно жолудів буде 1-0.5=0.5 кг

А у 5 кг суміші буде по 2.5 кг кави і жолудів

Отвечает Ботова Алёна.

Ответ:

2,5 кг та 2,5 кг

Пошаговое объяснение:

1)1+1=2 кг-вага отриманой сумиши з килограму кави та килограму жолудиа

2) 500+200=700 грн- вартисть сумиши з одного килограму кави та одного килограму жолудив

3) 700:2=350 грн- вартисть одного килограму сумиши, що видповидае умовам задачи

Тоди маемо, що в одному килограми сумиши миститься 1/2 кг кави и 1/2 жолудив

4) 1/2*5=2,5 кг- кави буде миститися у 5 кг сумиши

5)5-2,5=2,5 кг- жолудив буде миститися у 5 кг сумиши