Знайдіть четвертий член геометричної прогресії (bn):4;-6;9;...? (А)-13; (Б)13 (В)-13,5 (Г)13,5


Ответы на вопрос

Отвечает Швец Соня.

Q = -6/4 = -1.5
b₄ = 4 · (-1.5)³ = 4·(-3.375) = -13.5