Автомобіль проїхав першу половину шляху зі швидкістю 60 км/год. Шлях що залишився половину часу він

їхав зі швидкістю 80 км/год, а другу половину часу - зі швидкістю 100 км/год. Знайти у кілометрах за годину середню швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Малишевская Вероника.

V(cp2)=(V2+V3)/2=(80+100)/2=90 км/ч---->

скорость на второй половине пути.(равные отрезки времени)

(S/2)/ V1+(S/2)/ V(cp2)=S/ V(cp)

(S/2)/60+(S/2)/90=S/V(cp)--->V(cp)=72 км/ч