З 30 кг свіжих слив одержують 10,5 кг сушених А)скільки треба взяти слив,щоб одержати 14,7 кг

сушених? Б)який відсоток маси свіжих соив втрачається? Помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шмигельський Вітя.
1) 30:10.5*14.7=42(КГ) - треба взяти2) 100%-10.5:30*100%=65%  - втрачається