За три дні в магазині продали 630 кг персиків. Якщо в перший день продали 4 7 усіх персиків, а в

другій – 70%, що залишилися, то за третій день продали

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

1)630 - 47 = 583 (кг) - залишилося після 1 дня.
2)583 * 70% = 408.1 ( кг) - продали 2 дня.
3)408 + 47 = 455 (кг) - разом за 1 і 2 день.
4)630 - 455 = 175 (кг) - за 3 день.
Відповідь : за 3 день продали 175кг персиків.