Моторний човен проплив 28,64км. за течією річки та 52,16км. проти течії. Скільки часу плив човен,

якщо його власна швидкість дорівнює 34,2 км\год., а швидкість течії - 1,6 км\год?

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.
34,2 + 1,6 = 35,8 км/год - скорость по течению
34,2 - 1,6 = 32,6 км/год - скорость против течения
28,64 : 35,8 = 0,8 год - время по течению
52,16 : 32,6 = 1,6 год -  время против течения
0,8 + 1,6 = 2,4 год
Отвечает Казаченко Никита.
Швидкість човна за течією 34,2 + 1,6 = 35,8 км\год.
Швидкість човна проти течії 34,2 - 1,6 = 32,6 км\год.
За течією човен плив 35,8:28,64=1,25 год.
Проти течії човен плив 32,6:52,16 = 0,625 год.
Загалом човен плив 1,25+0,625=1,875 год.= 1 год. 52,5 хв.
Відповідь: 1 год.52,5 хв.