У скляну коробку розмiрами 4 см х 8 см х 12 см залили воду та герметично закрили.Коли основа

коробки йе прямокутником iз сторонами 8 та12 см, рiвень води 2 см.Яким буде рiвень води в коробцi,коли йiйi основою буде прямокутник iз сторонами 4 та 8 см. Варiанти вiдповiдей: А:2 см Б:4 см В:6 см Г:8 см Д:10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кибардин Дима.

Объем = 8*12*2 = 192 см³
Высота = 192:(4*8) = 6 см
Ответ: В