У трикутнику АВС відомо, що угол А=45, угол В=60,ВС=3 корин 6см. Знайдіть сторону АС.


Ответы на вопрос

Отвечает Сицар Ирина.

ΔАВС: <A=45°, <B=60°, BC=3√6 см. AC=?

теорема синусов:

 \frac{a}{sinA} = \frac{b}{sinB} ,      \frac{a}{sin45^{0} } = \frac{3 \sqrt{6} }{sin60^{0} }

 \frac{a}{ \frac{ \sqrt{2} }{2} }= \frac{3 \sqrt{6} }{ \frac{ \sqrt{3} }{2} } ,    a=6

AC=6 см