Після того як Сергій витратив 40%усіх своїх грошей на купівлю книжки а 2/3 решти на купівлю зошитів

у нього залишилося 3 грн.Скільки грошей було в Сергія?

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Переведимо 40 відсотків в дріб =  4/10
У Сергія було x грошей, тоді:
x*4/10*2/3=3
x*6/30=3
6/30=1/5
x=3:(1/5)
x=15грн було у Сергія