Бирликтерин 2ге кобейткенде 2×2=4 тендиги колданылатын еки танбалы сандарды жаз


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ярослав.
2×1=2. 2×2=4. 2×3=6. 2×4=8. 2×5 10. 2×6=12. 2×7=14 2×8=16. 2×9 =18. 2×10=20.