У бочці було 32 кг меду.На випікання медівників витратили 10 кг. На скільки більше кілограмів меду

залишилося ніж витратили?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Юля.

1) 32-10 = 22 (кг) ---  залишилось у бочці
2)  22 - 10 = 12 (кг)  - різниця між кількістю кілограмів меду і витратами

Відповідь:  на 12 кг більше меду залишилось ніж витратили

Отвечает Хлудеева Таня.

32-10=22кг меду залишилось.22-10=12кг. Залишилось на 12кг більше меду ніж витратили