Автомобіль за 6 годин проїхав 450 км, а за наступні 4 години - 290 км. яка середня швидкість руху

автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Набоян Славик.

1) 450 + 290 = 740 (км) - загальна відстань; 2) 6 + 4 = 10 (год) - час; 3) 740 : 10 = 74 (км/год). Відповідь : середня швидкість 74 км/год