20нын аркайсысы 5ке болинетин косвлгыштын косындысын жазып корсет


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.
20= 5+5+5+5= 5:5+5:5+5:5+5:5=
1+1+1+1=4