Є клас 10 учнів займаються футболом, 15 волейболом та 20 математикой. Знайти процентний склад

учнів, що займаються математикою.

Ответы на вопрос

Отвечает Smelova Arina.
Всего учеников: 10 + 15 + 20 = 45

20 : 45 * 100% = 44,(4) %

Ответ: 44,(4) %