Невідоме число збільшили в 7 разів,до одержаного результату додали 23 і одержали 44.


Ответы на вопрос

Отвечает Сионихина Вика.
Это число 3, я так думаю
Отвечает Иванова Настя.
Нехай невідоме число - х
Тоді:
7х + 23 = 44
7х = 21
х = 21:7
х = 3
Перевірка:
3 * 7 + 23 = 21 + 23 = 44
Відповідь: х = 3