Богдан накреслив два відрізки.Перший відрізок завдовжки 9 см,а другий - 7 см.Порівняй довжину

відрізків .Накресли відрізок.на 3 см довший від другоговідрізка.

Ответы на вопрос

Отвечает Зворыгин Дмитрий.
1) сравнить отрезки:9-7=2(см)⇒первый больше на 2 см
2)7+3=10(см):начертить отрезок длиной 10см