Тарас купив 10 конвертів, а Юрко-8, До них приєднавсь Одесь, і вони поділили всі конверти порівну.

Олесь повернув їм за конверти 73к. Скільки грошей із цієї суми одержить Тарас, а скільки Юрко?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Виктор.
1) 10+8=18 конв - купили разом
2) 18:3=6 конв - отримав кожен
3) 72:6=12 коп - вартість 1 конверта
4) 10*12=120коп - витратив тарас
5) 8*12= 96 коп  - витратив Юрко
6) 18*12=216 коп - витратили разом
7) 216:3= 72 коп - мав заплатити кожен
8) 120-72=48 коп - одержить тарас
9) 96-72=24коп - одержить юрко