Площа круга дорівнює 16 П см квадратних.Знайдіть його діаметр


Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Никита.
S= \frac{ \pi D^{2} }{4}\\D= \sqrt{ \frac{4S}{ \pi } }\\D=8