На першому полі працювало 13 тракторів, а на другому-15. Скільки тракторів мають переїхати на друге

поле, щоб на ньому стало на 10 тракторів більше, ніж залишилося на першому полі?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

13+15=28 тракторів на 2-х полях.

28-10=18 тракторів-залишиться, якщо прибрати 10 трак.

18:2=9 тракторів-повинно залишитися на 1-му полі

13-9=4 тракторів-повинно переїхати на 2-е поле

Отвечает Миклин Никита.

13+15=28 

28-10=18 

18:2=9 

13-9=4