Два автомобілі виїжджають одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими 456 км.

Швидкість першого автомобіля 68км/год, а швидкість другого-16км/год більша. а) Яка відстань буде між автомобілями через 2 години після виїзду? . б)Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Микола.
1)   68+16=84(км/ч)-скорость второго авто
2)   2*(68+84)=304(км)-пройденное расстояние за 2 часа
3)   456-304=152(км)-расстояние между ними через 2 часа
4)  456:(68+84)=3(ч)-через такое время встретятся

а)  2*(68+68+16)=304(км) - через 2 часа

б)  456:(68+68+16)=3(ч)