Купили 15 відер білої фарби і 5 відер голубої за однаковою ціною. За всю фарбу заплатили 4000грн.

Скільки грошей заплатили за фарбу кожного кольору окремо? запиши повне розвязання задачі!

Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Аня.
Дано:
Біла фарба-15 відер
Голуба-5 відер.
Всього заплатили 4000 грн
Знайти ціну кожної фарби
-------------------------------------------
Всього 20 відер за 4000 грн
4000/20= 200 (ціна за кожне відро)
5*200= 1000 (ціна за голубу фарбу)
15*200= 3000 (ціна за білу фарбу)
Відвовідь: 1000 грн за голубу, 3000 грн за білу.