ПІДПРИЄМСТВО ВИПУСТИЛО 48 000 АКЦІЙ.Власниками 2/5 дробь усіх акцій стали працівники

підприємство.Решта акцій придбали 2 фірми розподіливши їх між собою порівну.Скільки акцій придбала кожна фірма.

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Вася.

скільки акцій придбали працівники

48000:5*2=19200

скільки акцій придбали дві фірми

48000-19200=28800

скільки акцій придбала кожна фірма

28800:2=14400

Отвечает Король Сережа.

48000х2:5=19200 акций у работников

48000-19200=28800 акций достались фирмам

28800:2=14400 акций у каждой фирмы