Задача 1101 У Андрійка було книг удвічі більше, ніж у Марка. Андрій віддав Маркові одну четверту

своїх книг. У кого тепер книг більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Зенько Виктория.
Было
у Андрея 1
у Марка 1/2

Отдал 1*1/4=1/4

Осталось
у Андрея 1-1/4=3/4
у Марка 1/2+1/4=2/4+1/4=3/4

3/4=3/4- стало поровну