Довжина прямокутника =11 см. вона на 7 см більша ніж ширина. знайди ширину прямокутника. обчисли

його периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Николай.
1) 11 - 7 = 4 ( см ) ширина
2) 2 * ( 11 + 4 ) = 30 ( см ) периметр