На пошиття дитячого костюма потрібно 2 м тканини, а костюма для дорослого - 3 м. Пошили 5 дитячих

костюмів і один - для дорослого. Скільки метрів тканин витратили на всі костюми? Підскажіть умову?

Ответы на вопрос

Отвечает Сафиуллина Люция.
5•2=10(м)
3•1=3(м)
10+3=13(м)