З 32 га зібрали по 27 ц пшениці , а з 4 га по - 36 ц Знайди середню врожайність пшениці на цих

ділянках

Ответы на вопрос

Отвечает Тв Кристик.

32*27=864 ц  -------зібрали з 1  ділянки

36*4=144 ц ---------зібрали з 2  ділянки

864+144=1008 ц-----з двох ділянок

32+4=36 га--------загальна площа ділянок

1008:36=28ц з га ------врожайність пшениці на цих ділянках.

Отвечает Адамова Екатерина.

1)32+4=36га-общая площадь.

2)32*27=864ц-собрали с 32га.

3)4*36=144ц-собрали с 4га.

4)864+144=1008ц-собрали с 36га.

5)1008:36=28ц/га-средняя урожайность.