Вертоліт летів на висоті 640 м потім знизився на 260 м а згодом піднявся на 270 м на якій висоті

опенився вертоліт

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

640-260=380

380+270=650м 

На цій висоті

 

Отвечает Сергеенкова Мария.

640-260=380м

380+270=650м