Відповідні сторони подібних трикутників доруівнюють 14 і 21см. знайти площу меншого. трикутника

якшо площа більшого 180см квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмекен Айқын.
А=14cм,а1=21cм,S1=180см²
k=a/a1=14/21=2/3
S/S1=k²
S=S1*k²
S=180*4/9=80см²