Периметр прямокутника дорівнює 162дм,а одна зі сторін-47дм.Знайдіть площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Фотов Лёха.
1)47*2=94
2)162-94=68
3)68/2=34
4)47*34=1598
Отвечает Очкивский Сергей.
Р=2(а+в)
162=2(47+а)
162=94+2а
162-94=2а
68=2а
а=34
162=2(47+34)