Математичний гурток відвідують на 8 учнів більше, ніж літературний. Скільки учнів відвідують кожен

з цих гуртків, якщо обидва гуртки разом відвідують 52 учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Сармонт Данила.
X - лiтературний гурток
x+8 - математичний

x+x+8=52
2x=52-8
2x=44
x=44:2
x=22 (уч) - вiдвiдують лiтературний гурток

Вiдповiдь:
Вiдвiдують:
22 учнi - лiтературний гурток
30 - математичний гурток